BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Rygoje aptarti audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų reguliavimo klausimai

Spausdinti
Riga meeting2.jpg

2023 m. rugsėjo 28 d. Latvijos nacionalinės elektroninės žiniasklaidos tarybos kvietimu Rygoje susitiko Lietuvos, Latvijos ir Estijos audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų sektorių reguliuojančių institucijų atstovai. Tokie susitikimai yra tradiciniai kasmetiniai renginiai, kurių metu aptariami aktualiausi per metus susikaupę klausimai ir apsikeičiama patirtimi įvairiose šio sektoriaus reguliavimo srityse. Jie organizuojami nuo 2005 m. vienos iš institucijų kvietimu.

Rengdami šį susitikimą reguliuojančių institucijų atstovai siekė aptarti šiuo metu labiausiai rūpimus klausimus – teisinio reguliavimo naujoves, vlogerių veiklos reguliavimo problemas, autorių teisių apsaugos internete iššūkius bei galimybes ir pasiekimus. Daug dėmesio buvo skirta rusiškos propagandos, dezinformacijos užkardymo, Europos sankcijų įgyvendinimo, savos šalies informacinės erdvės apgynimo bei nacionalinio saugumo užtikrinimo Baltijos valstybėse galimybėms.

Diskusijų metu paaiškėjo, kad, įgyvendindama tarptautinius ir nacionalinius teisės reikalavimus, kiekviena valstybė neretai susiduria su skirtingais iššūkiais, pasiekia skirtingus rezultatus. Todėl kaimyninių šalių kolegų patirtis ir pasiekimai yra labai vertingi tobulinant šios srities reguliavimą visose trijose Baltijos valstybėse.

Kitas Baltijos valstybių susitikimas numatytas 2024 m. Taline.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-02
Į viršų