BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Skirta bauda fiziniam asmeniui, platinusiam televizijos programas viename iš populiariausių socialinių tinklų

Spausdinti
judge-gavel-1461287235arz.jpg

2022 m. lapkričio 9 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą ir  nutarė skirti 140 eurų baudą asmeniui už neteisėtą televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą.

LRTK administracijos Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyriaus specialistai atliko stebėseną ir nustatė, kad, „Facebook“ socialiniame tinkle neteisėtai platinamos televizijos programos. Pagal Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymą tokia veikla yra laikoma nelicencijuojama televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete teikimo paslauga. Vadovaujantis šiuo įstatymu, asmenys, norintys Lietuvos Respublikoje verstis nelicencijuojama veikla ir Lietuvos Respublikos vartotojams teikti televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, prieš pradėdami šią veiklą privalo nustatyta tvarka pranešti apie tai LRTK. Pradėti teikti aukščiau nurodytas paslaugas šie asmenys gali kitą dieną nuo atitinkamo pranešimo pateikimo LRTK dienos ir per 30 kalendorinių dienų sumokėti metinę įmoką.

Pažymėtina, kad nustatytas pažeidėjas apie televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą nėra pranešęs LRTK.

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksą tokia neteisėta veikla minėtų paslaugų teikėjams - fiziniams asmenims, vadovams arba kitiems atsakingiems asmenims, užtraukia įspėjimą arba baudą.

Išnagrinėjusi visas aplinkybes, LRTK nusprendė fiziniam asmeniui A. N. skirti 140 eurų baudą.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-16
Į viršų