BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Skirtas įspėjimas asmeniui, neteisėtai platinusiam televizijos programas

Spausdinti
8_judge-gavel-1461286836pNv.jpg

2023 m. gegužės 10 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą ir nutarė skirti nuobaudą asmeniui už neteisėtą televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą.

LRTK administracijos Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyrius 2023 m. balandžio 4 d. atliko stebėseną ir nustatė, kad skelbimų talpinimo interneto svetainėje fizinis asmuo verčiasi nelicencijuojama veikla, bei teikia televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugas, už kurias gauna finansinį atlygį. Tarp daugiau nei 60 platinamų televizijos programų buvo galima matyti ir rusiškas televizijos programas, kurių laisvas priėmimas Lietuvos Respublikoje yra sustabdytas.

Pagal Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymą tokia veikla yra laikoma nelicencijuojama televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete teikimo paslauga. Vadovaujantis šiuo įstatymu, asmenys, norintys Lietuvos Respublikoje verstis nelicencijuojama veikla ir Lietuvos Respublikos vartotojams teikti televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, prieš pradėdami šią veiklą privalo nustatyta tvarka pranešti apie tai LRTK.

Nustatytas pažeidėjas apie televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą nėra pranešę LRTK.

Išnagrinėjusi visas aplinkybes, LRTK nusprendė šiam asmeniui skirti įspėjimą.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-10
Į viršų