BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Skirtas įspėjimas už neteisėtą TV programų platinimą internete

Spausdinti
judge-gavel-1461286989XrX.jpg

2021 m. rugsėjo 22 d. posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) priėmė sprendimą  dėl administracinės atsakomybės taikymo asmeniui už neteisėtą televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą.

Pagal Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymą tokia veikla yra laikoma nelicencijuojama televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete teikimo paslauga. Vadovaujantis šiuo įstatymu, asmenys, norintys verstis nelicencijuojama veikla Lietuvoje ir teikti vartotojams televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, prieš pradėdami šią veiklą privalo nustatyta tvarka pranešti apie tai LRTK. Nustatytas pažeidėjas apie televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą LRTK pranešęs nebuvo.

Kadangi šio asmens pažeidimas nustatytas pirmą kartą, jam buvo skirta administracinė nuobauda – įspėjimas.

Atkreiptinas dėmesys, kad š. m. rugsėjo 8 d. LRTK, nustačiusi pažeidimus, taip pat skyrė įspėjimus dviem asmenims už neteisėtą televizijos programų platinimą populiariame skelbimų portale.

Pakartotinai nustačius pažeidimus, minėtiems asmenims grės bauda nuo šešių šimtų iki dviejų tūkstančių eurų.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-23
Į viršų