BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Skirtos nuobaudos asmenims, neteisėtai platinusiems televizijos programas

Spausdinti
judge-gavel-1461286875UVG.jpg

2023 m. balandžio 26 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nutarė skirti nuobaudas dviem asmenims už neteisėtą televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą.

LRTK administracijos Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyrius 2023 m. kovo – balandžio mėn. atliko stebėseną ir nustatė, kad skelbimų talpinimo interneto svetainėse fiziniai asmenys verčiasi nelicencijuojama veikla, bei teikia televizijos programų ir atskirų programų platinimo internete paslaugas, už kurias gauna finansinį atlygį.

Pagal Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymą tokia veikla yra laikoma nelicencijuojama televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete teikimo paslauga. Vadovaujantis šiuo įstatymu, asmenys, norintys Lietuvos Respublikoje verstis nelicencijuojama veikla ir Lietuvos Respublikos vartotojams teikti televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, prieš pradėdami šią veiklą privalo nustatyta tvarka pranešti apie tai LRTK.

Pažymėtina, kad nustatyti pažeidėjai apie televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugų teikimą nėra pranešę LRTK.

Išnagrinėjusi visas aplinkybes, LRTK nusprendė šiems asmenims skirti įspėjimus.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-04-26
Į viršų