BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Startuoja atnaujinta LRTK interneto svetainė

Spausdinti
www 855x345.jpg

Nuo 2020 m. vasario 10 d. pradeda veikti atnaujinta Lietuvos radijo ir televizijos komisijos interneto svetainė.

Tikimės, kad atnaujinta svetainė veiks greičiau, bus funkcionalesnė, joje sukurtas patogesnis meniu, sudaryta saugesnio naršymo galimybė, todėl bus galima greičiau ir patogiau rasti dominančią informaciją. Interneto svetainę bus patogu naršyti ir išmaniuosiuose telefonuose ar planšetėse.

Interneto svetainės https://www.rtk.lt/ dizainas ir turinio valdymo sistemos programavimo sprendimai buvo įgyvendinti uždarosios akcinės bendrovės „Dizaino kryptis“ atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2003 m. balandžio 18 d. nutarimo Nr. 480 „Dėl bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms aprašo patvirtinimo“ rekomendacijas.

Naujoji svetainė dar mėnesį bus išbandoma, todėl atsiprašome vartotojų už galimus trikdžius, bei prašome teikti pastabas ir pasiūlymus elektroniniu paštu juliana.dunovska@rtk.lt.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų