BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Stiprinamas bendradarbiavimas su Taivano nacionaline komunikacijų komisija

Spausdinti
forum 10 25.jpg

2023 m. spalio 25 d. įvyko Taivano nacionalinės komunikacijų komisijos planavimo skyriaus nuotolinis susitikimas su Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos, Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) ir Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos atstovais. Susitikimas buvo skirtas kovos su dezinformacija klausimams aptarti.

Tai buvo pirmasis kartas, kai šios reguliuojančios institucijos surengė tokią video konferenciją. Trumpai pristatę savo misijas ir įgaliojimus, abiejų šalių dalyviai pasikeitė nuomonėmis apie iššūkius ir patirtį, susijusią su dezinformacijos bei netinkamo turinio internete sklaida ir prevencijos priemones.

Taivano atstovai papasakojo apie rengiamus mokomuosius seminarus, įgyvendintas priemones, veiklos kryptis ir strategiją siekiant užkirsti dezinformacijos sklaidą savo šalyje.

Iš Lietuvos pusės LRTK pristatė Visuomenės informavimo įstatymo nuostatas, draudžiančias radijo ir televizijos programoms skleisti dezinformaciją ir karo propagandą, ir tokio turinio šalinimo priemones bei galimybes.

Susitikimo metu abiejų šalių atstovai sutarė, kad šis susitikimas buvo naudingas visoms dalyvavusioms institucijoms, nes padėjo geriau suprasti viena kitos politiką ir požiūrį, ir tikisi, kad bus sudarytos sąlygos reguliariai keistis informacija, net ir atvykstant delegacijoms, siekiant stiprinti dvišalius ryšius ir bendradarbiavimą.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-06
Į viršų