BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Surašytas administracinio nusižengimo protokolas asmeniui, vykdančiam neteisėtą veiklą internete.

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nustatė, kad interneto svetainėje tasku-kuponai.lt yra siūloma įsigyti interneto svetainės filmai.in taškų kuponus, kuriuos galima naudoti atsiskaitant už interneto svetainėje filmai.in neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

LRTK, surinkusi visą reikalingą informaciją apie svetainės tasku-kuponai.lt valdytoją ir jo veiklą, kreipėsi į Lietuvos policiją, prašydama įvertinti ar domeną tasku-kuponai.lt valdantis asmuo nepadarė administracinio nusižengimo, įtvirtinto Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – ANK) 122 straipsnyje.

2022 m. balandžio 4 d. LRTK gavo atsakymą, kad asmeniui, valdančiam domeną tasku-kuponai.lt surašytas administracinio nusižengimo protokolas su administraciniu nurodymu pagal ANK 122 str. „Autorių teisių ir gretutinių teisių pažeidimas“.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-11
Į viršų