BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Sustabdytas dar dviejų propagandinių rusų kalba retransliuojamų televizijos programų priėmimas Lietuvos teritorijoje

Spausdinti
icon 855x345.jpg

2022 m. vasario 28 d. neeiliniame posėdyje Lietuvos radijo ir televizijos komisija dėl skleidžiamos karo propagandos ir karo kurstymo priėmė sprendimą 5 metams sustabdyti dar dviejų propagandinių rusų kalba retransliuojamų televizijos programų – „MIR24“ ir „RBK-TV“ priėmimą Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Dėl grubių tarptautinių ir nacionalinių teisės aktų pažeidimų, grėsmę nacionaliniam saugumui keliančios skleidžiamos informacijos, karo ir tautinės neapykantos kurstymo, tendencingos dezinformacijos skleidimo Lietuvos radijo ir televizijos komisija praėjusią savaitę sustabdė televizijos programų „Planeta RTR“, „Rossija 24“, „NTV Mir“ ir „Belarus 24“ – 5 metams, o „Pirmais Baltijas Kanals Lietuva“ („PBK“) ir „TVCi“ – 3 metams retransliavimą Lietuvoje.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-28
Į viršų