BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkurso rezultatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija 2024 m. liepos 3 d. susumavo konkurso rezultatus.

2024 m. balandžio 10 d. skelbto konkurso transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 104,3 MHz radijo dažnį Vilniuje, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti (toliau – Konkursas) laimėtoja pripažinta VšĮ „Sostinės media“.

Paraiškas dalyvauti konkurse taip pat pateikė UAB All Media Radijas transliuoti radijo programą „Power Gold“, UAB „RADIOLA“ transliuoti radijo programą „STAR FM“ ir UAB „Solfega“ transliuoti radijo programą „SOL FM“.

Konkursui pateikta viešosios įstaigos paraiška atitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus.

VšĮ „Sostinės media“ įsipareigojo rengti originalios kūrybos kultūrines, informacines ir šviečiamąsias programas, užtikrinti teisingą ir nešališką informacijos pateikimą, gerbti asmens orumą ir teisę į privatų gyvenimą, saugoti nepilnamečius nuo galimo neigiamo viešosios informacijos poveikio jų fiziniam, protiniam ir doroviniam vystymuisi.

VšĮ „Sostinės media“ savo naują radijo programą „Vilnius FM“ Vilniuje įsipareigojo pradėti transliuoti ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo licencijos išdavimo dienos.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-07-03
Į viršų