Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkurso rezultatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija 2020 m. rugpjūčio 26 d. susumavo 2020 m. gegužės 20 d. skelbto konkurso rezultatus.

Konkurso transliavimo licencijai televizijos programai transliuoti per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą 24 televizijos kanalu Trakuose ir 24 televizijos kanalu Papliauškų k., Elektrėnų sav. ir per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą 46 televizijos kanalu Kėdainiuose, 46 televizijos kanalu Panevėžyje ir 46 televizijos kanalu Ukmergėje, laimėtoja pripažinta vienintelė pareiškėja UAB „Bridge media“.

Konkursui pateikta UAB „Bridge media“ paraiška atitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus.

Bendrovė įsipareigojo transliuoti televizijos programą „BM TV“, kurios numatomoje priėmimo zonoje dar netransliuoja kiti televizijos programų transliuotojai.

UAB „Bridge media“ numato pradėti veiklą: Trakuose, Papliauškų k., Elektrėnų sav., ir Ukmergėje – ne vėliau kaip 2020 m. gruodžio 25 d.;  Panevėžyje – ne vėliau kaip 2021 m. sausio 30 d.; Kėdainiuose – ne vėliau kaip 2021 m. liepos 1 d.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-09