BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkurso rezultatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2022 m. gegužės 25 d. susumavo konkurso transliavimo licencijai radijo programai transliuoti, naudojant 100,2 MHz radijo dažnį Klaipėdoje, gauti rezultatus.

Paraiškas dalyvauti 2022 m. kovo 30 d. paskelbtam konkursui pateikė UAB „RADIOCENTRAS“, UAB „RADIOLA“, UAB „Solfega“ ir UAB „ŽINIŲ RADIJAS“.

Nustatyta, kad UAB „ŽINIŲ RADIJAS“ paraiška neatitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytų reikalavimų, dėl to ji nebuvo nagrinėjama.

Konkurso transliuoti radijo programą 100,2 MHz radijo dažniu Klaipėdoje nugalėtoja pripažinta UAB „RADIOCENTRAS“.

Bendrovė savo muzikinėje informacinėje radijo programoje „ROCK FM“  įsipareigojo rengti originalios kūrybos kultūrines, informacines bei šviečiamąsias programas; užtikrinti teisingą ir nešališką informacijos pateikimą, gerbti asmens orumą ir teisę į privatų gyvenimą; saugoti nepilnamečius nuo galimo neigiamo viešosios informacijos poveikio jų fiziniam, protiniam ir doroviniam vystymuisi; rengti daugiau Lietuvoje sukurtų originalios kūrybos kultūrinių, šviečiamųjų ir informacinių laidų, skirtų pilietiškumui ir Tėvynės meilei ugdyti; transliuoti daugiau Europos šalyse sukurtų kūrinių ir informacinių programų europinės kultūros bendrosioms vertybėms puoselėti ir išraiškos priemonių įvairovei plėtoti; transliuoti radijo programas, kokių numatomoje priėmimo zonoje dar netransliuoja kiti radijo programų transliuotojai.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-25
Į viršų