BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkurso transliuoti radijo programą 87,5 MHz radijo dažniu Klaipėdoje rezultatai

Spausdinti
FM_Klaipeda-87,5.png

Lietuvos radijo ir televizijos komisija 2021 m. lapkričio 24 d. susumavo konkurso transliavimo licencijai radijo programai transliuoti per antžeminę analoginę radijo stotį, naudojant 87,5 MHz radijo dažnį Klaipėdoje, suteikiančiai teisę įrengti ir eksploatuoti savo elektroninių ryšių tinklus, gauti rezultatus.

Paraiškas dalyvauti 2021 m. spalio 13 d. paskelbtam konkursui pateikė VšĮ „KVARTOLĖ“, UAB „RADIOLA“  ir UAB „Solfega“.

Nustatyta, kad UAB „RADIOLA“ paraiška neatitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytų reikalavimų, dėl to ji nebuvo nagrinėjama.

Konkurso transliuoti radijo programą 87,5 MHz radijo dažniu Klaipėdoje nugalėtoja pripažinta VšĮ „KVARTOLĖ“.

Viešoji įstaiga įsipareigojo rengti originalios kūrybos kultūrines, informacines bei šviečiamąsias programas; užtikrinti teisingą ir nešališką informacijos pateikimą, gerbti asmens orumą ir teisę į privatų gyvenimą; saugoti nepilnamečius nuo galimo neigiamo viešosios informacijos poveikio jų fiziniam, protiniam ir doroviniam vystymuisi; rengti daugiau Lietuvoje sukurtų originalios kūrybos kultūrinių, šviečiamųjų ir informacinių laidų, skirtų pilietiškumui ir Tėvynės meilei ugdyti; transliuoti radijo programas, kokių numatomoje priėmimo zonoje dar netransliuoja kiti radijo programų transliuotojai.

VšĮ „KVARTOLĖ“ savo muzikinę informacinę radijo programą „RELAX FM“ įsipareigojo pradėti transliuoti Klaipėdoje ne vėliau kaip 2022 m. balandžio 8  d.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų