BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkursų radijo programoms transliuoti rezultatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.png

2024 m. vasario 21 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) susumavo konkursų radijo programai transliuoti Anykščiuose ir Druskininkuose rezultatus.

2023 m. lapkričio 22 d. paskelbto konkurso radijo programai transliuoti, naudojant 99,9 MHz radijo dažnį Anykščiuose, gauti, nugalėtoja pripažinta UAB All Media Radijas, o radijo programai transliuoti 94,3 MHz radijo dažniu Druskininkuose – VšĮ „KVARTOLĖ“.

UAB All Media Radijas programą „Power Hit Radio“ Anykščiuose pradės transliuoti ne vėliau kaip po 3 mėnesių nuo licencijos išdavimo dienos. Šiuo metu Anykščiuose yra girdimos dar 4 radijo programos.

VšĮ „KVARTOLĖ“ savo programą „Relax FM“ Druskininkuose įsipareigojo pradėti transliuoti iki 2024 m. gegužės 24 d. Druskininkuose galima girdėti dar 9 radijo programas.

Paraiškas dalyvauti konkurse radijo programai transliuoti 99,9 MHz radijo dažniu Anykščiuose pateikė UAB All Media Radijas, Asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“, VšĮ „KVARTOLĖ“ ir UAB „Pūkas“, o 94,3 MHz radijo dažniu Druskininkuose – UAB All Media Radijas ir VšĮ „KVARTOLĖ“, jos atitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatytus reikalavimus.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-02-21
Į viršų