BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkursų rezultatai

Spausdinti
3093_1c96e2df2402ba904e46bfabc455b9e2.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2022 m. spalio 26 d. susumavo konkursų rezultatus.

2022 m. rugpjūčio 31 d. paskelbti konkursai retransliuojamo turinio licencijai 3 televizijos programoms retransliuoti per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą 24 televizijos kanalu Trakuose ir Papliauškų k., Elektrėnų sav. ir per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą 37 televizijos kanalu Bukiškio k., Avižienių sen., Vilniaus r., Karužiškių vs., Buivydžių sen., Vilniaus r., Juzinos k., Sarių sen., Švenčionių r. ir Akmeniškių k., Marijampolio sen., Vilniaus r. gauti ir retransliuojamo turinio licencijai 2 televizijos programoms retransliuoti  per skaitmeninės antžeminės televizijos tinklą 46 televizijos kanalu Kėdainiuose, Panevėžyje ir Ukmergėje gauti.

Šių konkursų nugalėtoja pripažinta vienintelė pareiškėja VšĮ Regioninė televizija „Aidas“. Viešosios įstaigos paraiškos atitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių reikalavimus ir konkursų sąlygas.

VšĮ Regioninė televizija „Aidas“ turi patirties dalyvaujant anksčiau vykdytuose konkursuose, taip pat prisiėmė įsipareigojimus, kurie reikšmingi televizijos programų retransliavimo paslaugų plėtojimui, ypač užtikrinant žiūrovų teisę gauti objektyvią ir nešališką informaciją. Informaciją apie šios įstaigos vykdomą veiklą galima rasti LRTK svetainėje rtk.lt

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-26
Į viršų