BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Susumuoti konkursų rezultatai

Spausdinti
lrtk logo 855x345 s.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) 2020 m. balandžio 29 d. susumavo konkursų rezultatus.

2020 vasario 5 d. skelbto konkurso transliuoti radijo programą 97,3 MHz radijo dažniu Plungėje nugalėtoja pripažinta UAB „Interbanga“.

UAB „Interbanga“ įsipareigojo užtikrinti teisingą ir nešališką informacijos pateikimą, gerbti asmens orumą ir teisę į privatų gyvenimą; saugoti nepilnamečius nuo galimo neigiamo viešosios informacijos poveikio jų fiziniam, protiniam ir doroviniam vystymuisi; transliuoti daugiau Europos šalyse sukurtų kūrinių ir informacinių programų europinės kultūros bendrosioms vertybėms puoselėti ir išraiškos priemonių įvairovei plėtoti; rengti daugiau Lietuvoje sukurtų originalios kūrybos kultūrinių, šviečiamųjų ir informacinių laidų, skirtų pilietiškumui ir Tėvynės meilei ugdyti; transliuoti radijo programas, kokių numatomoje priėmimo zonoje dar netransliuoja kiti radijo programų transliuotojai.

UAB „Interbanga“ įsipareigojo savo muzikinę informacinę radijo programą „EXTRA FM“ pradėti transliuoti Plungėje ne vėliau kaip 2020 m. rugpjūčio 6 d.

 

2020 m. balandžio 8 d. MB „Televizijos transliuotojas“ pateikė LRTK paraišką transliavimo licencijai televizijos programai „7D7“ transliuoti per dirbtinį Žemės palydovą, gauti be konkurso. 2020 m. balandžio 29 d. LRTK priėmė sprendimą išduoti MB „Televizijos transliuotojas“, nes pateikta paraiška atitiko Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių nustatytus reikalavimus.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų