BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB All Media Lithuania nuspręsta taikyti administracinę atsakomybę

Spausdinti
judge-gavel-1461286989XrX.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija 2021 m. kovo 31 d. posėdyje nusprendė taikyti administracinę atsakomybę UAB All Media Lithuania už padarytus pažeidimus transliuojant televizijos programos „TV3“ laidas „Sveikata.lt“.

Skundo pagrindu Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyriui atlikus šios programos 2021 m. sausio 31 d. ir vasario 7 d. transliuotų laidų „Sveikata.lt“ stebėseną, buvo nustatyta, kad transliuojant informaciją apie maisto papildus, kosmetiką, vaistažolių arbatas, optikos saloną ir kt. buvo padaryta Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo bei Reikalavimų komerciniams audiovizualiniams pranešimams ir reklamos transliavimui, visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų, radijo programų ir atskirų programų rėmimo radijo ir (ar) televizijos programose įgyvendinimo tvarkos aprašo pažeidimų. 

Administracinė nuobauda bus skirta bendrovei paskyrus atsakingą atstovą.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų