BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB All Media Lithuania skirtas įspėjimas

Spausdinti
8_judge-gavel-1461286836pNv.jpg

2019 m. gruodžio 2 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) atsakingam UAB All Media Lithuania asmeniui už padarytus nusižengimus surašė administracinio nusižengimo nutarimą.

Šios bendrovės televizijos programos „TV8“ 2019 m. rugsėjo 22 d. transliuotos programos „Sveikatos medis“ reportaže buvo skleidžiama reklaminio pobūdžio informacija apie programos rėmėją maisto papildą „GEMZE“ – buvo nurodyta šio maisto papildo sudėtis, poveikis, maisto papildo pakuotė buvo rodoma stambiu planu, skleidžiama kita reklaminio pobūdžio informacija.

Tokiu būdu buvo padaryti Visuomenės informavimo įstatymo ir Reikalavimų komerciniams audiovizualiniams pranešimams ir reklamos transliavimui, radijo programų ir atskirų programų rėmimo radijo ir televizijos programose įgyvendinimo tvarkos aprašo nuostatų prekių rodymui bei pranešimams apie rėmimą pažeidimai. Minėti teisės aktai nustato, kad remiamose programose negali būti tiesiogiai skatinama pirkti ar nuomoti prekes ar paslaugas, ypač darant specialias reklamines nuorodas į šias prekes ar paslaugas, taip pat negali būti nepagrįstai didinama galimybė pastebėti konkrečią prekę, paslaugą ar prekės ženklą.

 Už šiuos pažeidimus UAB All Media Lithuania skirtas įspėjimas.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-16
Į viršų