BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

UAB „PROARSA“ nuspręsta taikyti administracinę atsakomybę

Spausdinti
teisejo plaktukas.jpg

UAB „PROARSA“ nepateikus prašymo leisti laikinai nevykdyti radijo programos „JAZZ FM“ transliavimo bendrovės licencijoje nurodytomis sąlygomis, Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau LRTK) 2021 m. birželio 9 d. nusprendė taikyti administracinę atsakomybę.

Atlikusi radijo programos „JAZZ FM“ įrašų nuo 2021 m. balandžio 15 d. iki 2021 m. gegužės 10 d. stebėseną, LRTK Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyrius nustatė, kad radijo programa „JAZZ FM“ tuo laikotarpiu nebuvo transliuojama bendrovė nevykdė licencijoje radijo programai „JAZZ FM“ transliuoti 99,3 MHz dažniu Vilniuje prisiimtų įsipareigojimų.

Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2011 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. ĮV-281, 51.4 punkte yra nustatyta, kad licencijos turėtojas privalo „informuoti LRTK apie radijo, televizijos programų transliavimo ir (ar) retransliavimo veiklos pradžią, laikiną sustabdymą, atnaujinimą ir nutraukimą“.

Administracinė nuobauda bus skirta bendrovei paskyrus atsakingą atstovą.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-26
Į viršų