BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Už LRTK sprendimų nevykdymą ir neteisėtą veiklą skirtos baudos

Spausdinti
judge-gavel-1461287235arz.jpg

2023 m. kovo 8 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK), išnagrinėjusi administracinio nusižengimo bylą, nustatė, kad UAB „Patrimpas“ pakartotinai nevykdo  LRTK sprendimų – neteikia informacijos apie retransliuojamas televizijos programas ir teikiamus programų paketus vartotojams.

Pažymėtina, kad už LRTK sprendimų nevykdymą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau – ANK) numatyta administracinė atsakomybė.  

2022 m. rugsėjo 8 d. bendrovei jau buvo taikyta administracinė atsakomybė – skirtas įspėjimas.  Pagal ANK administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai, užtraukia baudą nuo šešių šimtų iki dviejų tūkstančių eurų.

Įvertinusi visas aplinkybes, LRTK nusprendė skirti bendrovei administracinę nuobaudą – 600 eurų baudą.

Dar vieną administracinę nuobaudą LRTK skyrė fiziniam asmeniui D. B., kuris skelbimų talpinimo interneto svetainėje neteisėtai teikė vartotojams televizijos programų platinimo internete paslaugas.

Vadovaujantis Visuomenės informavimo įstatymu, asmenys, norintys Lietuvos Respublikoje verstis nelicencijuojama veikla ir Lietuvos Respublikos vartotojams teikti televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, prieš pradėdami šią veiklą privalo pranešti apie tai LRTK. Apie tokią veiklą LRTK informuota nebuvo.

Dėl neteisėtos veiklos vykdymo LRTK šiam asmeniui skyrė 370 eurų baudą.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-08
Į viršų