BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Užsakomosios audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikėjui skirtas įspėjimas

Spausdinti
judge-gavel-1461287235arz.jpg

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) 2022 m. spalio 19 d. užsakomosios audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikėjui Skirmantui Malinauskui nusprendė taikyti administracinę nuobaudą.

LRTK Ūkio subjektų veiklos priežiūros skyrius nustatė, kad p. Skirmantas Malinauskas dalijimosi vaizdo medžiaga platformos „YouTube“ kanale „Skirmantas Malinauskas“ vykdo veiklą, kuri yra reguliuojama Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo (toliau – VIĮ).

Pagal Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos audiovizualinės žiniasklaidos sritį reguliuojančius teisės aktus p. Skirmanto Malinausko veikla yra priskirtina audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikimui naudojantis dalijimosi vaizdo medžiaga platforma – kanale pateikiamas programų katalogas, vartotojas pagal siūlomą vaizdo įrašų sąrašą turi galimybę pats pasirinkti norimą programą bei jos žiūrėjimo laiką, paslaugos teikėjo tikslinė auditorija yra plačioji visuomenės dalis ir jai daromas akivaizdus poveikis.

VIĮ nurodo, kad asmenys, norintys Lietuvoje verstis nelicencijuojama radijo ar televizijos programų transliavimo veikla, retransliuotojai, kurie radijo ar televizijos programoms retransliuoti nenaudoja radijo dažnių skyrimo radijo ir televizijos programoms transliuoti ir siųsti plane numatytų radijo dažnių (kanalų), taip pat kiti asmenys, teikiantys Lietuvos vartotojams televizijos programų ar atskirų programų platinimo internete paslaugas, užsakomųjų audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikėjai prieš pradėdami šią veiklą privalo Transliavimo veiklos ir retransliuojamo turinio licencijavimo taisyklėse nustatyta tvarka pranešti apie tai LRTK.

Nustatyta tvarka p. Skirmantas Malinauskas nepateikė LRTK pranešimo apie užsakomųjų audiovizualinės žiniasklaidos paslaugų teikimo veiklą platformos „YouTube“ kanale, nors su juo ne kartą buvo apie tai diskutuojama ir primenama, jog privalo registruotis LRTK.

Už VIĮ reikalavimų nevykdymą p. Skirmantui Malinauskui skirtas įspėjimas.

 

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-19
Į viršų