BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Varšuvoje įvyko aukščiausiojo lygio susitikimas „Stop dezinformacijai ir rusų propagandai“

Spausdinti
IMG-20231004-WA0004.jpg

2023 m. spalio 4-5 d. Varšuvos karališkojoje pilyje įvyko aukščiausiojo lygio konferencija aptarti kovos su dezinformacija būdus „Stop dezinformacijai ir rusų propagandai“. Šį renginį organizavo Lenkijos nacionalinė transliuotojų taryba (KRRiT), jame dalyvavo Lenkijos, Ukrainos, Rumunijos, Vengrijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos audiovizualinės žiniasklaidos paslaugas reguliuojančių institucijų atstovai.

Lietuvos radijo ir televizijos komisiją atstovavo jos pirmininkas Rimantas Bagdzevičius, pavaduotojas Ričardas Slapšys ir Teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij.

Tokio aukšto lygio konferenciją KRRiT inicijavo atsižvelgdama į tebesitęsiantį karą Ukrainoje ir vis didėjančią Rusijos keliamą grėsmę, bei būtinybę ryžtingai plėsti procesus, nukreiptus prieš Rusijos melą, ir siekti vienybės ginant žodžio laisvę, pagrįstą patikimomis ir teisingomis naujienomis. Tam pritarė visi konferencijoje dalyvavę Vidurio, Rytų Europos bei Baltijos valstybių atstovai.

Šios konferencijos tikslas buvo ne tik apsikeisti patirtimi, bet taip pat imtis bendrų veiksmų, siekiant šviesti ir apsaugoti savo piliečius nuo organizuotos dezinformacijos ir įvairiapusės propagandos skleidimo.

Šio susitikimo pagrindinis akcentas buvo Varšuvos deklaracijos dėl kovos su dezinformacija pasirašymas. Deklaracija nustato pasirašiusiųjų šalių bendradarbiavimo, siekiant apriboti ir demaskuoti Kremliaus propagandą, pagrindus.

Vienas iš pagrindinių Varšuvos deklaracijos mechanizmų - solidarumas su reguliuojančiomis institucijomis, ginant kiekvienos šį dokumentą pasirašiusios šalies interesus ir gerą vardą.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-06
Į viršų