BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Vilniuje įvyko konferencija apie visuomeninės žiniasklaidos vaidmenį užtikrinant demokratiją

Spausdinti
pav 855x345.jpg

2022 m. lapkričio 22 d. Seime įvyko Europos Tarybos ir Europos transliuotojų sąjungos organizuota konferencija „Visuomeninė žiniasklaida demokratijai“, kurioje dalyvavo Lietuvos radijo ir televizijos komisijos atstovai.

Konferencija buvo skirta aptarti nepriklausomos visuomeninės žiniasklaidos reikšmę ir svarbą demokratinėms visuomenėms. Pranešėjai diskutavo apie didėjantį politinį spaudimą, augantį nepasitikėjimą, per menką finansavimą, didžiulius iššūkius žurnalistams ir kitas visuomeniniam transliuotojui aktualias temas.

Konferencijos sesijose konkrečiais pavyzdžiais buvo aptariamos visuomeniniam transliuotojui kylančios grėsmės krizių metu - COVID pandemijos suskaldytos visuomenės ar reportažų rengimo karo niokojamoje Ukrainoje atvejais; geresnė saviraiškos laisvės apsauga; konkurencija su internete teikiamomis paslaugomis ir daugelis kitų problemų.

Konferencijos diskusijose dalyvavo ESBO atstovė žiniasklaidos laisvės klausimais Teresa Ribeiro, Europos žurnalistų federacijos generalinis sekretorius Ricardo Gutierrez, BBC generalinis direktorius Tim Davie, Europos Komisijos viceprezidentės kabineto vadovė Renate Nikolay, Europos Tarybos Informacinės visuomenės departamento vadovas Patrick Penninckx, Europos transliuotojų sąjungos generalinis direktorius Noel Curran, nepriklausomo Rusijos TV kanalo „TV Rain-Dožd TV Channel“ vyriausiasis redaktorius Tikhon Dzyadko, visuomeninių transliuotojų atstovai bei vadovai ir kiti svarbūs žiniasklaidos priemonių darbuotojai.

Konferencija buvo transliuojama gyvai, kartu su nuotoliniu būdu prisijungusiais, joje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-23
Į viršų