BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Komisijos sprendimo Dėl ūkio subjektų veiklos  planinių patikrinimų kontrolinių klausimynų patvirtinimo” pakeitimo projektą (toliau – projektas).

Pagrindinis projekto tikslas – mažinti ūkio subjektams tenkančią administracinę naštą, todėl siūloma patikslinti kai kuriuos klausimus, taip pat prie visų klausimų nurodomas atitinkamas teisės aktas ir jo straipsnis, dalis ir (ar) punktas, siekiant ūkio subjektui lengviau įvertinti nustatytą reikalavimą, kokiame teisės akte tas reikalavimas yra įtvirtintas ir kaip apibrėžtas.

Projektas svarstytas Komisijos 2021 m. spalio 13 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus patarėjas Petras Grigalis (tel. (8 5) 233 0660, el. p. petras.grigalis@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba petras.grigalis@rtk.lt iki 2021 m. spalio 29 d.

 

 

 

Lietuvos radijo ir televizijos komisija šiuo metu viešosioms konsultacijoms jokių projektų nėra pateikusi.

 

 

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-14
Į viršų