BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Komisijos sprendimo „Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos atliekamų ūkio subjektų veiklos patikrinimų taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – projektas).

Pagrindinis projekto tikslas – mažinti ūkio subjektams tenkančią biurokratinę naštą ir supaprastinti ūkio subjektų veiklos patikrinimo procesą. Projekte numatoma, kad neplaninių patikrinimo metu yra naudojami planinių patikrinimų kontroliniai klausimynai arba jų dalis atsižvelgiant į neplaninių patikrinimų tikslą. Už mažareikšmius pažeidimus ar jų nepašalinimą Komisija nebegalės taikyti ūkio subjektams poveikio priemonių. Atitinkamai ūkio subjektas turės teisę skųsti įstatymų nustatyta tvarka Komisijos rašytinį nurodymą dėl mažareikšmio pažeidimo pašalinimo.

Projektas svarstytas Komisijos 2022 m. gruodžio 7 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus patarėjas Petras Grigalis (tel. (8 5) 233 0660, el. p. petras.grigalis@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba petras.grigalis@rtk.lt iki 2022 m. gruodžio 23 d.

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-08
Į viršų