Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia 2019 m. kovo 27 d. Komisijos sprendimo Nr. KS-174 „Dėl teisių turėtojų prašymų taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ projektą (toliau – projektas).                     

Projektas parengtas atsižvelgiant į tai, kad 2019 m. lapkričio 25 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-771 „Dėl Privalomų nurodymų taikymo interneto prieigos paslaugų teikėjams tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintas Privalomų nurodymų taikymo interneto prieigos paslaugų teikėjams tvarkos aprašas (toliau – aprašas) taip pat, siekiant spręsti praktines problemas, su kuriomis susiduria Komisija.

Atsižvelgiant į aprašu įtvirtintą teisinį reguliavimą, projektu siūloma suderinti nuostatas dėl dinaminio blokavimo interneto svetainių kopijų atžvilgiu su įtvirtintomis apraše, numatant, jog dėl dinaminio blokavimo priimti Komisijos sprendimai neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo bei nustatant kitus dinaminiam blokavimui taikomus reikalavimus ir tvarką. Projektu taip pat siūloma patikslinti atvejus, kai nėra reikalinga priimti Komisijos sprendimo, pavyzdžiui, Komisijai atsisakant nagrinėti pareiškėjo prašymą, Komisijai sustabdant ar nutraukiant prašymo nagrinėjimą.   

Projektas svarstytas Komisijos 2020 m. vasario 26 d. posėdyje, kuriame pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij (tel. (8 5) 233 0660, el. p. vadim.gasperskij@rtk.lt                                             

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba vadim.gasperskij@rtk.lt iki 2020 m. kovo 10 d.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-27