BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Metinės įmokos už radijo ir (ar) televizijos programų transliavimo, retransliavimo, platinimo internete, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų teikimo veiklą dydžio nustatymo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas), patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2011 m. balandžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-318 „Dėl metinės įmokos už radijo ir (ar) televizijos programų transliavimo, retransliavimo, platinimo internete, užsakomųjų visuomenės informavimo audiovizualinėmis priemonėmis paslaugų teikimo veiklą dydžio nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – projektas).

Parengtu projektu siekiama suderinti Aprašą su Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo pakeitimais, nustatyti mažesnes įmokas Komisijos prižiūrimiems ūkio subjektams, kurie paslaugas teikia naudodamiesi internetu. Tai pat siūloma netaikyti Aprašo nuostatų asmenims, kuriems transliavimo licencijas viešųjų renginių radijo programoms transliuoti  iki 2 W efektinės spinduliuotės galios antžeminėmis radijo stotimis Komisija išduoda be konkurso ir radijo dažniai šių transliavimo licencijų turėtojams skiriami ne ilgesniam kaip 6 mėnesių terminui.

Projektas svarstytas Komisijos 2021 m. kovo 31 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij (tel. (8 5) 233 0660, el. p. vadim.gasperskij@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba vadim.gasperskij@rtk.lt iki 2021 m. balandžio 16 d.

 

 

Lietuvos radijo ir televizijos komisija šiuo metu viešosioms konsultacijoms jokių projektų neteikia.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-01
Į viršų