BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl Kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos, reklamos ir komercinių audiovizualinių pranešimų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos programose ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos interneto svetainėje skleidimo kontrolės aprašo projekto

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia LRTK sprendimo Dėl Kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos, reklamos ir komercinių audiovizualinių pranešimų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos programose ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos interneto svetainėje skleidimo kontrolės aprašo” projektą (toliau – projektas).

Projektas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymo 6 straipsniu, nustatančiu, kad šio straipsnio nuostatų įgyvendinimo kontrolę atlieka LRTK.

Projekto tikslas – nustatyti kultūrinės, socialinės ir šviečiamosios informacijos, reklamos ir komercinių audiovizualinių pranešimų Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos programose ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos interneto svetainėje skleidimo kontrolės atlikimo sąlygas ir tvarką.

Projektas svarstytas LRTK 2021 m. kovo 3 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė LRTK administracijos Teisės skyriaus patarėjas Petras Grigalis (tel. (8 5) 233 0660, el. p. petras.grigalis@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba petras.grigalis@rtk.lt iki 2021 m. kovo 19 d.

 

 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-10
Į viršų