BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos poveikio priemonių ūkio subjektams taikymo tvarkos aprašo patvirtinimo pakeitimo

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia LRTK sprendimo Dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos poveikio priemonių ūkio subjektams taikymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – projektas).

Pagrindinis projekto tikslas – jį suderinti su Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo ir Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais.

Projektas svarstytas LRTK 2021 m. kovo 17 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė LRTK administracijos Teisės skyriaus patarėjas Petras Grigalis (tel. (8 5) 233 0660, el. p. petras.grigalis@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba petras.grigalis@rtk.lt iki 2021 m. kovo 29 d.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-17
Į viršų