BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl LRTK sprendimo „Dėl transliavimo ir (ar) retransliuojamo turinio licencijų turėtojų akcijų (dalių, pajų) perleidimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projekto

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia LRTK sprendimo Dėl transliavimo ir (ar) retransliuojamo turinio licencijų turėtojų akcijų (dalių, pajų) perleidimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – projektas).

Pagrindinis projekto tikslas – jį suderinti su Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo pakeitimais.

Projektas svarstytas LRTK 2021 m. kovo 10 d. posėdyje ir pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė LRTK administracijos Teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij (tel. (8 5) 233 0660, el. p. vadim.gasperskij@rtk.lt).

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba vadim.gasperskij@rtk.lt iki 2021 m. kovo 22 d.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-10
Į viršų