Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos dėl 2020 Lietuvos radijo ir televizijos sprendimo „Dėl metodinės pagalbos pirmuosius metus veiklą vykdantiems ūkio subjektams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ projekto

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia 2020 Komisijos sprendimo „Dėl metodinės pagalbos pirmuosius metus veiklą vykdantiems ūkio subjektams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ projektą (toliau – projektas).                    

Projektas parengtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu, Institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo gairių aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. gegužės 4 d. nutarimu Nr. 511 „Dėl institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo“ bei kitais aktualiais teisės aktais. Projektu siekiama palengvinti ir supaprastinti pirmuosius metus veiklą vykdantiems ūkio subjektams taikomą teisinį reguliavimą. 

Projektu įtvirtinama ir apibrėžiama Pirmuosius metus veiklą vykdančio ūkio subjekto sąvoka bei įtvirtinamos Komisijos funkcijos tokio subjekto atžvilgiu: Komisija pirmuosius metus veiklą vykdančio ūkio subjekto planinį patikrinimą privalo vykdyti ne anksčiau nei po šešių mėnesių nuo jo veiklos vykdymo pradžios, o patikrinimo metu turi supažindinti ir padėti suprasti taikomus teisinius reikalavimus, teikti paaiškinimus ir konsultacijas, padėti užpildyti kontrolinio klausimyno klausimus ir kita.

Projektu taip pat patvirtinamas priedas – Komisijos ūkio subjektui suteiktos metodinės pagalbos ir konsultacijos pirmaisiais jo veiklos metais vertinimo ir poveikio priemonių (ne)taikymo apklausos anketa, kuria siekiama išsiaiškinti, ar Komisijos suteiktos konsultacijos naudingos bei kas galėtų būti tobulinama.

Projektas svarstytas Komisijos 2020 m. balandžio 29 d. posėdyje, kuriame pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus patarėja Paulina Tamelytė (tel. (8 5) 233 0660), el. p. paulina.tamelyte@rtk.lt.                                            

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba paulina.tamelyte@rtk.lt iki 2020 m. gegužės 15 d.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-29