Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Viešosios konsultacijos dėl Lietuvos radijo ir televizijos komisijos 2019 m. rugpjūčio 28 d. sprendimo Nr. KS-45 „Dėl asmenų konsultavimo Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Lietuvos radijo ir televizijos komisijos 2019 m. rugpjūčio 28 d. sprendimo Nr. KS-45 „Dėl asmenų konsultavimo Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – projektas).

 

Projektas parengtas siekiant gerinti asmenų konsultavimo procesą ir tvarką, stiprinti grįžtamąjį ryšį. Projekte nustatoma, kad bendrais klausimais (Komisijos veiklos sritys, vykdomos funkcijos, konsultacijų suteikimo tvarka, Komisijos posėdžių darbotvarkė ir pan.) asmenis konsultuoja I lygio konsultantai. Specialių žinių reikalaujančiais klausimais asmenis konsultuoja II lygio konsultantai. Tokiu būdu asmenims konsultacijos bus teikiamos operatyviau, konsultantai su asmenimis bendraus ir konsultacijas teiks pagal savo veiklos sritis ir kompetenciją. Projekte detaliau reglamentuojama konsultavimo telefonu tvarka, nustatoma, kad pokalbių telefonu įrašai bus saugomi 1 metus. Projekte taip pat įtvirtinama aiški konsultantų veiklos vertinimo tvarka (kokybiniai konsultuojančių asmenų veiklos rezultatai bus vertinami pasibaigus pusmečiui).

 

Projektas svarstytas Komisijos 2020 m. balandžio 29 d. posėdyje, kuriame pritarta jo skelbimui viešosioms konsultacijoms. Projektas paskelbtas Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės aktų projektų informacinėje sistemoje (toliau – TAIS).

 

Projektą parengė Komisijos administracijos Teisės skyriaus patarėjas Petras Grigalis (tel. (8 5) 233 0660, el. p. petras.grigalis@rtk.lt.

Pasiūlymus dėl projekto galite pateikti per TAIS arba el. paštu: lrtk@rtk.lt arba petras.grigalis@rtk.lt iki 2020 m. gegužės 15 d.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-29