BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Dėl radijo reklamos trukmės

Spausdinti

Reikalavimus, keliamus radijo reklamai, nustato Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas (toliau – Įstatymas), o jų įgyvendinimą – Reikalavimų komerciniams audiovizualiniams pranešimams ir reklamos transliavimui, radijo programų ir atskirų programų rėmimo radijo ir (ar) televizijos programose įgyvendinimo tvarkos aprašas, patvirtintas Lietuvos radijo ir televizijos komisijos 2012 m. balandžio 11 d. sprendimu Nr. KS-58 „Dėl Reikalavimų komerciniams audiovizualiniams pranešimams ir reklamos transliavimui, radijo programų ir atskirų programų rėmimo radijo ir (ar) televizijos programose įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, (toliau – Aprašas).

Pagal Įstatymo 39 straipsnį radijo reklamai keliami reikalavimai yra susiję su jos turiniu ir atpažįstamumu. Tačiau nei Įstatymu, nei jo nuostatas įgyvendinančiu Aprašu nėra ribojama radijo reklamos trukmė radijo programos transliavimo metu. 

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-08-31
Į viršų