BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pakeitimo projektas „Dėl Informacijos apie veiklą teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Komisijos 2015 m. rugsėjo 9 d. sprendimo Nr. KS-167 „Dėl Informacijos apie veiklą teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – Projektas).

Projektu siūloma pakeisti Informacijos apie veiklą teikimo tvarkos aprašo 18 priedą ir jį išdėstyti nauja redakcija. 18 priede siūloma išskirti 2.1. punktą, kuriuo būtų prašoma televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugas teikiančių asmenų nurodyti, koks vartotojų skaičius naudojasi šiomis teikiamomis paslaugomis. Šis pakeitimas reikalingas siekiant Komisijai nustatyti, koks yra televizijos programų ir (ar) atskirų programų platinimo internete paslaugų rinkos dydis.

Viešosios konsultacijos vykdomos iki 2024 m. gegužės 10 d. Projektą parengė Komisijos teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij (el. p. adresas vadim.gasperskij@rtk.lt, tel. nr. (8 5) 233 0660). Siūlymus dėl Projekto papildymų ir pakeitimų kviečiame teikti el. būdu.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-24
Į viršų