BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Pakeitimo projektas „Dėl Teisių turėtojų prašymų taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“

Spausdinti

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – Komisija) parengė ir viešosioms konsultacijoms teikia Komisijos 2019 m. kovo 27 d. sprendimo Nr. KS-14 „Dėl Teisių turėtojų prašymų taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo projektą (toliau – Projektas).

Projektas parengtas atsižvelgiant į tai, kad nuo 2024 m. gegužės 1 d. įsigalios Lietuvos Respublikos elektorinių ryšių įstatymas ir Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas. Šiais įstatymais keičiama privalomų nurodymų davimo tvarka, todėl atitinkami pakeitimai siūlomi ir Projektu:

  • Keičiama formuluotė dėl privalomų nurodymų pašalinti ar panaikinti galimybę pasiekti informaciją (neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį).
  • Keičiama privalomų nurodymų davimo tvarka, nurodant, kad išnagrinėjus prašymą, Komisija turi kreiptis į pirmosios instancijos administracinį teismą su prašymu išduoti leidimą taikyti privalomus nurodymus. Privalomi nurodymai duodami tik gavus teismo leidimą.
  • Nustatoma tvarka dėl privalomų nurodymų davimo mokėjimo, kredito ar kitoms finansų įstaigoms.
  • Siūlomi ir tam tikri techninio pobūdžio pakeitimai – pavyzdžiui, pasikeitus teismo pavadinimui – jį atitinkamai siūloma pakeisti ir Projekte.

Viešosios konsultacijos vykdomos iki 2024 m. gegužės 10 d. Projektą parengė Komisijos teisės skyriaus vedėjas Vadim Gasperskij (el. p. adresas vadim.gasperskij@rtk.lt, tel. nr. (8 5) 233 0660). Siūlymus dėl Projekto papildymų ir pakeitimų kviečiame teikti el. būdu.

 

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-24
Į viršų